9 – 10 грудня 2017 року в Пекіні відбулася серія святкових заходів, приурочених 2 – річниці заснування Міжнародної торгової палати Шовкового шляху. На Генеральній Асамблеї Голова Міжнародної торгової палати Шовкового шляху пан Люй Цзяньчжун відзвітував про дворічні досягнення Міжнародної торгової палати та плани розвитку на наступні роки.

На урочистостях налічувалося близько 2000 учасників з різних країн. Серед них дипломати, урядовці високого рангу, голови та керівники комерційних асоціацій та бізнес-груп, представники міжнародних організацій, фондів, аналітичних центрів, закладів культури. У складі делегації з України був керівник «Товариства українсько-китайської дружби», член інформаційного комітету Міжнародної торгової палати Шовкового шляху Олег Ситник.

Святкові заходи продовжив Форум «Один пояс-один шлях», на якому пройшла церемонія нагородження членів Міжнародної палати за тісну співпрацю у рамках ініціативи «Один пояс-один шлях». Захід продовжився підписанням угод по спільних проектах між бізнес організаціями та міжнародними  компаніями.

У рамках Форуму Товариство українсько-китайської дружби підписало ряд міжнародних договорів, угод. Серед них: Договір про стратегічну співпрацю з Шенсійською акціонерною компанією інформаційних технологій «Бейдоу Кансинь» (Китай), Меморандум про дружбу та співробітництво з компанією «Хадріа Тау» (Словенія).

Всі вище зазначені підписані угоди є свідченням тоuj, що Китай зацікавлений у формуванні довгострокового союзу між нашими країнами, інтеграції ресурсів та створенні сприятливого клімату на інвестиційному ринку.