“Україна-потенційний ринок для розширення китайського бізнесу. Інвестиції. Аналітика та реалії в певних секторах економіки”.

Такий багатообіцяючий назвою захід розпочав свою роботу 30 липня у Київській Торгово-промисловій палаті. Форум об’єднав представників бізнесу, громадського та державного секторів України-Китаю задля ознайомлення з новими ринками товарів та послуг, тенденціями та аналітикою, експортно-імпортним потенціалом, законодавчою базою України щодо землі та нерухомості, а також національними особливостями Нетворкінгу. Ці та багато інших питань стали предметом обговорення, ведення консультацій з експертами аналітики окремих галузей.

У роботі Форуму взяли активну участь представники новоствореного Центру стратегічного планування українсько-китайських відносин, головним завданням якого визначено сприяння реалізації державної політики у сфері розвитку українсько-китайських відносин у межах повноважень. З метою активізації роботи Цетру в даному напрямку, Голова Товариства українсько-китайської дружби Олег Ситник підписав Меморандум про співпрацю з Головою Громадської оганізації “Клуб експортерів” Євгенією Литвиновою, тим самим підтвердивши чітку позицію у об’єднанні українських зусиль як готовність для налагодження ефективної співпраці з китайською стороною.