Сьогодні в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся черговий захід, спрямований розширенню українсько-китайської економічної співпраці та інвестиційних можливостей  – Презентація «Лонгуа, Шеньчжень (Китай) – Київ (Україна): обмін досвідом ведення бізнесу».

Серед учасників заходу були представники місцевих органів виконавчої влади та бізнесових кіл України та Китаю. Присутні мали змогу в процесі відео презентації ознайомитися з одним із технологічно передових та найуспішніших «Суперпроектів Китаю» Шеньчженем, районом Лонгуа, а також поспілкуватися з представниками місцевих органів влади району.

Неабиякий інтерес  в учасників заходу викликала презентація електронної платформи ESILKROAD, представлена Президентом Товариства Олегом Ситником. Адже такий продукт надасть можливість безпечної, швидкої та ефективної співпраці усіх сфер як бізнесу, так і некомерційних структур в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях». Після офіційної частини заходу гості та учасники Презентації мали можливість в неформальній обстановці поспілкуватися та обговорити перспективи та деталі майбутньої співпраці.