Пр. Перемоги 52/2, Київ, Україна, 03057

Програми

Програми

Торгівля та економічні відносини з КНР є стратегічно важливим напрямом для України. Китай – №1 за обсягом товарообігу серед партнерів України в світі. Потенціал співпраці з Китаєм величезний у сферах інфраструктури, галузях промисловості, аграрного сектору. Географічне положення України – важливий фактор для пошуку можливостей в трикутнику Україна – Китай – ЄС. 

Створена нами Програма «Шовковий шлях виходу українських експортерів/імпортерів на ринок Китаю» для українського виробника, дає можливість отримати полегшений доступ до нового ринку за межами України, проникнути до  благодатного середовища для ведення бізнесу з Китаєм (спрощена процедура реєстрації, зниження адміністративного навантаження, тощо). Програма пропонує єдиний набір спрощених правил і радикально мінімізує процедури. При розробці Програми основною метою було зробити її більш узгодженою та простою, щоб максимально полегшити участь в ній, особливо для малих і середніх підприємств.

Враховуючи сучасні тенденції розвитку економіки та результати ґрунтовного аналізу у позиціонуванні українського продукту на міжнародному ринку, було сформовано мету, пріоритетні напрямки, визначено очікувані показники ефективності реалізації Програми, а також напрацьовано комплекс заходів для отримання позитивних результатів. Програма є адаптованою для українського виробника та проходить за сприяння офіційних органів КНР. 

Напрямки Програми:

  1. Поліпшення доступу до міжнародних ринків (Китай);
  2. Виведення українського продукту на ринок КНР;
  3. Юридичний,бухгалтерський супровід на території Китаю;
  4. Бізнес-місії в Китай;
  5. Інспекція і контроль якості товарів і виробництва в Китаї;
  6. Твій представник на території Китаю;
  7. Маркетингові дослідження;
  8. Інформаційно-консультаційний.

Строк реалізації: Програма стартувала з лютого 2020 року. 

З початку відкриття Програми щоквартально проводиться аналіз результатів, здійснюється трьохсторонній контроль за виконанням Програми. Один раз на рік проводиться поглиблений аналіз стану розвитку Програми.